İstanbul İstanbul°C
  • Dolar döviz kuru
  • Euro döviz kuru
  • 21.07.2016
Sezai  ERDAL

Sezai ERDAL

Yeniden Milli Mücadele Ve Dayanışma

Haçlı-Siyonist ittifakının derin amaçları doğrultusunda içimizdeki akılsızların, cahillerin, hainlerin sayesinde Bağımsız Müslüman Türkiye’nin Milli İradesine saldıran satılmışlara karşı…

Küresel baronların, batı kulüplerinin içerideki örgütleri eliyle icra ettikleri, güncellenmiş bir Haçlı Siyonist Seferi’ne karşı Milli Mücadele.

Cumhurbaşkanımızın sözlerini çarpıtan, sosyal medyada kampanyalar düzenleyen, haçlı Siyonist ittifakının piyonu, Bağımsız Müslüman Türkiye’nin düşmanı bilişim hırsızlarına karşı... Yürekleri kara nefret bağlamış, paralel ihanet şebekesine karşı Milli Mücadele.

Hesap kitap yaparak, tezgâh kurarak, medya ve sosyal medya manipülasyonlarıyla, küresel güçler karşısında sinmiş, bölgede etkisi olmayan “Erdoğan’sız Türkiye”, eski Türkiye’ye geri dönüş hayalleri kuranlara karşı Milli Mücadele.

Tarih boyunca mazlumların umudu olmuş bu Milleti umut olmaktan çıkarmak, belini kırmak, milletimizi tarih sahnesinden silecek derecede katliama tabi tutmakla, milletin tamamına suikast düzenlemekle görevlendirilmiş, izanını vicdanını ve aklını kiralamış olanlarla mücadele

Ülkemin gelmiş olduğu refah düzeyini içlerine sindiremeyen, gözleri perdelenmiş hakkı göremeyenlere karşı mücadele

Minare gölgesinde ezan ülkesinde Müslüman bir anne babadan doğduğunun farkında olmayan, darbeleri durduran "sala"lardan rahatsız olanlara karşı mücadele

Cemaat denilen guruplarını İslam yerine koyanlara, liderlerini de "o söylüyorsa doğrudur" tasdiki ile Peygamber mertebesine yüceltenlere karşı mücadele

Kırk yıldır bu topraklarda Din Gönüllüsü adı altında fitne-fesat ve husumet tohumları eken FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü)'ye karşı mücadele

Hayır duygularını sömürerek o güzelim hizmet kavramını fetö'ye hizmete dönüştüren sahtekar din tacirlerine karşı mücadele

Şehit kanları ile yoğrulan güzel ülkemin her bir karışının huzuruna ve birliğine yönelmiş teröre Milli Mücadele.

Şiddetten beslenen, gözyaşları üzerinden iktidar hesabı yapan, kargaşa ve darbeden beslenen aşağılıklara karşı mücadele

Bir iç savaş, milleti birbirine kırdırma, Türkiye’yi Suriyeleştirme peşinde olanlara, Alevi-Sünni çatışması, Türk-Kürt çatışması peşinde olanlara karşı… PKK’ya araçlarıyla silah taşıyan, Belediye Başkanları başta olmak üzere, dağdaki teröristlere erzak götürürken yakalanan vicdanları kararmış milletvekillerine karşı Milli Mücadele.

780 bin kilometrekare ile çevrilmiş güzel ülkem içerisinde kurtarılmış bölgeler peşine düşen ve devleti tehdit eden bir avuç vicdansız, satılmış çakallara meze olanlara karşı mücadele.

Acilen ve ihtiyaçtan, “önce vatan” diyen herkesin siyasi ayrılıkları, geçmiş hesapları, eski kırgınlıkları yok sayıp bir araya gelmesi elzemdir. Türkiye’yi ve hakikati karartmak isteyenlere karşı kalbi seferberlik ilanı mecburidir. 

Sözün bittiği yerdeyiz, herkesin durduğu yeri sorgulaması kaçınılmazdır. Herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi gereken zamandayız.

Gün milletçe kenetlenme, kardeşliğimizi ve istikbalimizi yeniden inşa etme günüdür, bütünleşme günüdür. Bir şairimizin dediği gibi:

 

"Asırlardır uğraşır dururlar, bizleri bölmeye

Bizler ise hazırız, dedelerimiz gibi ölmeye

İş işten geçmeden, başlamalı diz dövmeye

Demeyelim nemelazım, bütünleşmek lazım

 

Kurtuluş savaşında acıları beraber yaşadık

Bütünleştikçe, zorlukları aşmayı başardık

O zaman deselerdi, ayıdan post olur şaşardık

Demeyelim nemelazım, kaynaşmamız lazım"

Fitne ateşi ile bizi tutuşturmak isteyenlere karşı yekvücut olmayı, tek bilek olmayı milletçe hepimize nasip eyle Allahım. Birliğimize, dirliğimize göz dikenlere izzetimize, şerefimize kurşun sıkanlara fırsat verme Allahım !

Dinimizin, Milletimizin bekasını sarsacak her türlü dahili ve harici fitnelerden ve fesatlardan milletimizi, memleketimizi halas eyle Allahım !

Devletimizi, Vatanımızı, Bayrağımızı, Milletimizi, Ordumuzu, Yurdumuzu, Güvenlik Güçlerimizi muhafaza eyle. Memleketimize göz diken gizli ve açık düşmanlarımıza ve bu güzel memleketimizin kötülüğüne çalışanlara fırsat verme Allahım !

Bizleri İslam'ı doğru anlayıp, doğru yaşayanlardan eyle, bizleri öldürenlerden değil yaşatanlardan eyle. Can alanlardan değil, cana can katanlardan eyle. Bizleri insanlığını unutanlardan değil, insanca yaşayanlardan eyle Allahım !

“Asım’ın nesli diyordum ya; nesilmiş gerçek. Çiğnetmedi namusunu çiğnetmeyecek” ideali ile göğüslerini siper eden şehitlerimizin ruhları şâd olsun. (Amin)

Sezai ERDAL

Payas İlçe Müftüsü

21/07/2016

WORD DOSYASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.